Slide 2

Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Takım çalışması, paylaşım, girişimci ve yenilikleri açık yapısını şirket kültürü haline getirme isteği her geçen gün daha da olgunlaşmaktadır.

Şirketimiz mühendislik alanında elektrik proje müelliflik hizmetleri, kontrolörlük hizmetleri,taahhüt hizmetleri vermenin yanında, aydınlatma ve akıllı ev sistemleri konusunda da tasarım,uygulama,satış,servis hizmeti de vermektedir. Enerji, otomasyon konularında pazara girme konusunda hedefleri olan şirketimizin bina sistemleri konusunda da küçük bir girişimi bulunmaktadır.

Yeni yapılanma sürecinde merkezi gelecek planlamasında çalışılan / çalışılmaya başlanan projelere göre yurtdışına da ofis açma planları bulunmaktadır.Biz , bu şirketin en önemli unsuru olan çalışma arkadaşlarımızdan aldığı güçle bu hedeflere daha hızlı gelineceği konusunda eminiz . Yeni takım arkadaşlarımızın da bu fikre sahip çıkacağından, bu fikri olgunlaştırmak için özverili çalışacağından da eminiz.

HEDEF VE ILKELERIMIZ

HEDEFIMIZ

Hedefimiz, ürünlerimizin başta kalite, teknik tasarım, çeşitlilik ve temin edilebilirlik olmak üzere, müşteriler için belirgin avantajlar ve faydalar sunmaktır.

AMACIMIZ

Amacımız, sürekli gelişmek ve mühendislik bilgisinden vazgeçmemektir. Aralıksız olarak yeni düşünce ve fikirler bulmak ve bunların sonuçlarının hayata geçirilmesinde çaba göstermektir.

ILKELERIMIZ
Tüm gücümüzü, ürünlerimizi kusursuz ve ekonomik şekilde üretmek, profesyonel şekilde satışını gerçekleştirmek ve güvenilir şekilde teslim etmek için kullanıyoruz.

GÖREVİMİZ

ŞİRKET

Aydınlatma mühendisliği, aydınlatma tasarımı, aydınlatma tekniği konusundaki bilgi ve tecrübeyi planlama, projelendirme, satış ve pazarlama, satış sonrası servis ve danışmanlık alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

HİZMET

Hizmet odaklılıktaki çalışma prensibinde, mimarlara teknik ile estetiği biraraya getiren ürünler, inşaat ve mühendislik firmalarına kaliteli, doğru fiyatlı ve doğru ürünler, özel projelere ise hayal edilen tasarıma uygun ürünler sunmayı görev edinmiştir.

İTHALAT VE İHRACAT

Almanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti gibi belli başlı yurtdışı firmalarının temsilcilikleri yanında geçmiş tecrübelere dayalı olarak Türkiye pazarında geniş bir tedarik zincirine sahip ve kendi bünyesinde de özel ürünler konusunda üretim yapabilen bir kuruluştur.

İNANÇ

Biz paylaşıldıkça çoğalacağına, ikili ilişkilerde de birlikten kuvvet doğacağına inananlarız.